PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Junior Młodszy A

Solistki - Junior Młodszy A
Data aktualizacji: 2019-11-05
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 88.72 KONIK Amelia UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior
2 85.72 BIALAS Karolina UKŁF Spin Katowice Klasa junior
3 79.12 HERNIK Anna ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
4 78.62 GROCHOLSKA Martyna ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
5 77.33 KOLOSINSKA Anastazja UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice
6 75.67 GRZEGORZEWSKA Zofia MKŁ Łódź Klasa novice
7 75.12 ADAMCZYK Nicola ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
8 73.96 MALINA Rozalia UKŁF Spin Katowice Klasa novice
9 73.61 LAPIERRE Catherine-Charlotte FSA Warszawa Klasa novice
10 72.13 JOWKO Marta MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
11 71.59 STROKOSZ Oliwia FSA Warszawa Klasa novice
12 70.26 HEBDA Karolina FSA Warszawa Klasa novice
13 70.25 PACHA Wiktoria MKŁ Łódź Klasa novice
14 70.10 PELKA Daria UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice
15 66.50 KWIATKOWSKA Oliwia MKS Axel Toruń brak licencji
16 63.93 DZIADKOWIEC Natalia KS EDGE SA Katowice Klasa novice
17 63.65 KASPRZYK Tatiana UKŁF Spin Katowice Klasa junior
18 62.77 PAULICZEK Gabriela UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
19 62.47 WOJCIK Daria UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
20 62.40 PALUBICKA Martyna GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
21 61.26 KRZYZANOWSKA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
22 61.01 ADAMOWICZ Antonina MUKS Euro6 Warszawa brak licencji
23 60.92 PAS Kamila KS Cieszyn Klasa novice
24 59.99 GORSTKA Gabriela KS EDGE SA Katowice Klasa złota
25 59.13 KNAP Angelika UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior
26 59.01 KLISOWSKA Jagoda UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
27 58.42 KOPYCIOK Aleksandra KS EDGE SA Katowice Klasa novice
28 57.93 PAWLOWSKA Amelia MUKS Euro6 Warszawa brak licencji
29 57.68 MARKOWICZ Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
30 56.03 WAREC Karolina MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
31 55.35 NOWAK Emilia KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
32 51.01 PIORECKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
33 50.84 SZCZEPKOWSKA Lidia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
34 50.55 GUZOWSKA Klaudia MUKS Euro6 Warszawa brak licencji
35 50.27 PIELAK Sylwia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
36 48.97 POLIKARPOVA Anna UKŁF Salchow Lublin brak licencji
37 48.62 BURDALSKA Nela GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
38 47.65 ROSA Natalia FSA Warszawa brak licencji
39 45.66 BUGANSKA Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota
40 41.60 KASZOWSKA Oliwia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota