PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Junior Młodszy A

Solistki - Junior Młodszy A
Data aktualizacji: 2020-10-08
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 89.39 POLNIUK Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
2 89.05 KOLOSINSKA Anastazja UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
3 81.76 REJMENT Alicja MKS Axel Toruń Klasa junior
4 80.66 DRELICH Iwona UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
5 80.03 PASZYNSKA Matylda MKS Rewia Warszawa Klasa novice
6 78.49 PACHA Wiktoria MKŁ Łódź Klasa junior
7 74.03 GRZEGORZEWSKA Zofia MKŁ Łódź Klasa junior
8 70.91 MARTINELLO Barbara FSA Warszawa Klasa novice
9 69.28 DZIADKOWIEC Natalia KS EDGE SA Katowice Klasa junior
10 67.08 PELKA Daria UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice
11 66.58 KLISOWSKA Jagoda UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
12 66.44 KRZYSIAK Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
13 66.38 SNIEZEK Joanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
14 65.82 KASPRZYK Julia KS SkateFan Kraków brak licencji
15 65.19 GLOWCZEWSKA Nadia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
16 64.89 KOZINSKA Karina MKŁ Łódź Klasa novice
17 64.46 GERTRUDA Barbara FSA Warszawa Klasa novice
18 63.92 WOJCIK Daria UKŁF Unia Oświęcim brak licencji
19 60.92 GAWEDA Oliwia KS Cieszyn Klasa novice
20 60.85 RECLAF Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
21 60.69 WISNIEWSKA Nina FSA Warszawa Klasa novice
22 59.57 NOSAL Inez UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
23 58.39 GIMBIEJ Alina ŁKS Soła Oświęcim Klasa novice
24 58.30 CIASTON Roksana KŁF Lajkonik Kraków Klasa novice
25 55.76 FEDOROVA Vira FSA Warszawa Klasa złota
26 54.91 SWIATKOWSKA Oksana KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota
27 53.43 FABICH Klaudia ŁTŁF Łódź brak licencji
28 52.07 GALKA Matylda MKS Axel Toruń Klasa złota
29 49.40 SZATKA Magdalena KS EDGE SA Katowice Klasa złota
30 49.21 MAZUR Julia FSA Warszawa Klasa złota
31 48.71 PIELAK Sylwia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
32 47.52 BUGANSKA Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota
33 46.27 BURDALSKA Nela GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
34 42.05 JANKOWSKA Maria UKS Szóstka Elbląg brak licencji
35 41.54 KASZOWSKA Oliwia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota
36 32.19 KWIATKOWSKA Amelia PKŁF Zwyrtany Weryfikacja klasy