PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Junior

Solistki - Junior
Data aktualizacji: 2017-12-22
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Data urodzenia Klasa sportowaOOM 2018
1 112.54 RZEPIEL Oliwia UKŁF Ochota Warszawa 2001-03-08 Klasa senior OK (1)
2 109.04 GABRYSZAK Elzbieta OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu 1998-08-06 Klasa mistrzowska -
3 107.25 RUDOLF Aleksandra MKS Axel Toruń 2002-01-10 Klasa mistrzowska OK (2)
4 105.03 OKHREM Lucyna UKŁF Ochota Warszawa 1999-10-27 Klasa junior -
5 99.88 HRYNIEWICZ Paulina UIKŁF Piruette Opole 2001-11-28 Klasa senior OK (3)
6 99.78 KIERUL Julia MKS Axel Toruń 2003-11-11 Klasa junior OK (4)
7 99.22 REJMENT Agnieszka MKS Axel Toruń 1999-07-03 Klasa mistrzowska OK (5)
8 97.95 SUDNIK Celina ŁTŁF Łódź 2003-09-10 Klasa senior OK (6)
9 94.60 ZAWADZKA Magdalena OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu 2002-09-12 Klasa senior -
10 93.16 WOJTYNSKA Nikola UKŁF Ochota Warszawa 2001-07-06 Klasa junior OK (7)
11 92.82 LERKA Natalia MKŁ Łódź 2002-04-19 Klasa senior OK (8)
12 91.20 SZCZESNA Laura MKŁ Łódź 2004-06-24 Klasa junior OK (9)
13 90.53 KOZIEJOWSKA Natalia FSA Warsaw 2004-03-29 Klasa junior OK (10)
14 90.42 ADAMCZYK Nicola UKŁF Unia Oświęcim 2004-09-28 Klasa junior OK (11)
15 89.98 LABUNETS Elizaveta GKS Stoczniowiec Gdańsk 2000-07-18 Klasa junior OK (12)
16 89.12 RYCHTER Gabriela UKŁF Ochota Warszawa 2002-05-16 Klasa junior OK (13)
17 88.87 BIALAS Karolina UKŁF Spin Katowice 2004-07-12 Klasa junior -
18 86.44 KONIK Amelia UKŁF Unia Oświęcim 2005-01-13 Klasa junior -
19 85.18 LUKASIAK Anna GKS Stoczniowiec Gdańsk 2000-03-23 Klasa junior OK (14)
20 82.59 ZIELKE Karolina UKŁF Unia Oświęcim 2004-07-06 Klasa junior OK (15)
21 81.83 JOWKO Marta MUKS Euro6 Warszawa 2004-12-13 Klasa junior OK (16)
22 81.58 GROCHOLSKA Martyna KŁF Lajkonik Kraków 2004-11-01 Klasa novice OK (17)
23 80.57 JAKUBOWSKA Weronika MKŁ Łódź 2000-12-08 Klasa novice OK (18)
24 80.08 MEDELA Zuzanna UKŁF Unia Oświęcim 2003-05-12 Klasa junior OK (19)
25 80.02 RAMS Amelia GKS Stoczniowiec Gdańsk 2003-09-01 Klasa novice OK (20)
26 80.01 MARCZAK Maja UKŁF Ochota Warszawa 2002-03-01 Klasa junior OK (21)
27 79.16 KNUROWSKA Julia UKŁF Unia Oświęcim 2003-01-16 Klasa junior OK (22)
28 76.21 KUDLA Maria MUKS Euro6 Warszawa 2002-09-29 Klasa novice OK (23)
29 76.15 NERSESYAN Erika UKŁF Spin Katowice 2000-01-01 Klasa junior -
30 75.66 MARZEC Izabela UKŁF Spin Katowice 1999-05-18 Klasa junior -
31 74.11 GREDEL Dominika UKŁF Spin Katowice 2003-05-17 Klasa novice OK (24)
32 73.90 DUDEK Weronika KS Cieszyn 2001-06-05 Klasa novice -
33 72.43 MALENA Klaudia UKŁF Unia Oświęcim 2003-08-19 Klasa novice -
34 72.34 MEDELA Aleksandra UKŁF Unia Oświęcim 2005-03-17 Klasa novice OK (25)
35 68.80 PYTKOWICZ Oliwia UKŁF Unia Oświęcim 2004-04-18 Klasa novice OK (26)
36 68.40 KASPRZYK Tatiana UKŁF Spin Katowice 2004-11-15 Klasa novice OK (27)
37 62.62 ZIEMINSKA Zuzanna UKS Szóstka Elbląg 2000-09-15 Klasa novice -
38 61.16 ANTONIK Aleksandra UKŁF Spin Katowice 2003-06-21 Klasa novice OK (28)
39 60.43 JAROMIN Anna UKŁF Unia Oświęcim 2002-07-16 Klasa novice -
40 56.44 PAPA Sarah MKS Axel Toruń 1999-12-21 Klasa novice -
41 51.21 MICHALKIEWICZ Izabela MUKS Euro6 Warszawa 2000-12-29 Klasa novice -