PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Junior

Solistki - Junior
Data aktualizacji: 2017-09-08
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Data urodzenia Klasa sportowaOOM 2018
1 112.54 RZEPIEL Oliwia UKŁF Ochota Warszawa 2001-03-08 Klasa senior -
2 109.04 GABRYSZAK Elzbieta OUKŁ Molo Osiek 1998-08-06 Klasa mistrzowska -
3 107.72 RUDOLF Aleksandra MKS Axel Toruń 2002-01-10 Klasa mistrzowska -
4 105.03 OKHREM Lucyna UKŁF Ochota Warszawa 1999-10-27 Klasa junior -
5 99.88 HRYNIEWICZ Paulina UIKŁF Piruette Opole 2001-11-28 Klasa senior -
6 99.22 REJMENT Agnieszka MKS Axel Toruń 1999-07-03 Klasa mistrzowska -
7 94.60 ZAWADZKA Magdalena OUKŁ Molo Osiek 2002-09-12 Klasa senior -
8 93.16 WOJTYNSKA Nikola UKŁF Ochota Warszawa 2001-07-06 Klasa junior -
9 93.12 SUDNIK Celina ŁTŁF Łódź 2003-09-10 Klasa senior -
10 92.82 LERKA Natalia MKŁ Łódź 2002-04-19 Klasa senior -
11 89.98 LABUNETS Elizaveta GKS Stoczniowiec Gdańsk 2000-07-18 Klasa junior -
12 88.58 LUKASIAK Anna GKS Stoczniowiec Gdańsk 2000-03-23 Klasa junior -
13 87.80 ADAMCZYK Nicola UKŁF Unia Oświęcim 2004-09-28 Klasa junior -
14 85.96 BIALAS Karolina UKŁF Spin Katowice 2004-07-12 Klasa junior -
15 82.59 ZIELKE Karolina UKŁF Unia Oświęcim 2004-07-06 Klasa junior -
16 81.58 GROCHOLSKA Martyna KŁF Lajkonik Kraków 2004-11-01 Klasa novice -
17 81.51 MEDELA Zuzanna UKŁF Unia Oświęcim 2003-05-12 Klasa junior -
18 80.57 JAKUBOWSKA Weronika MKŁ Łódź 2000-12-08 Klasa novice -
19 76.20 MARCZAK Maja UKŁF Ochota Warszawa 2002-03-01 Klasa novice -
20 76.15 NERSESYAN Erika UKŁF Spin Katowice 2000-01-01 Klasa junior -
21 75.66 MARZEC Izabela UKŁF Spin Katowice 1999-05-18 Klasa junior -
22 74.51 KNUROWSKA Julia UKŁF Unia Oświęcim 2003-01-16 Klasa novice -
23 73.90 DUDEK Weronika KS Cieszyn 2001-06-05 Klasa novice -
24 73.30 KUDLA Maria MUKS Euro6 Warszawa 2002-09-29 Klasa novice -
25 72.43 MALENA Klaudia UKŁF Unia Oświęcim 2003-08-19 Klasa novice -
26 71.41 MEDELA Aleksandra UKŁF Unia Oświęcim 2005-03-17 Klasa novice -
27 70.02 GREDEL Dominika UKŁF Spin Katowice 2003-05-17 Klasa novice -
28 65.49 PYTKOWICZ Oliwia UKŁF Unia Oświęcim 2004-04-18 Klasa novice -
29 65.20 JAROMIN Anna UKŁF Unia Oświęcim 2002-07-16 Klasa novice -
30 62.62 ZIEMINSKA Zuzanna UKS Szóstka Elbląg 2000-09-15 Klasa novice -
31 60.84 ANTONIK Aleksandra UKŁF Spin Katowice 2003-06-21 Klasa novice -
32 58.37 PAPA Sarah MKS Axel Toruń 1999-12-21 Klasa novice -
33 51.21 MICHALKIEWICZ Izabela MUKS Euro6 Warszawa 2000-12-29 Klasa novice -