PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Junior

Solistki - Junior
Data aktualizacji: 2020-10-08
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 180.11 KURAKOVA Ekaterina MKS Axel Toruń Klasa mistrzowska międzynarodowa
2 124.07 BIALAS Karolina UKŁF Spin Katowice Klasa senior
3 118.16 LERKA Natalia MKŁ Łódź Klasa mistrzowska
4 117.74 KRUPENIA Arina UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
5 115.81 SZCZESNA Laura MKŁ Łódź Klasa senior
6 113.37 POLNIUK Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
7 113.18 KOLOSINSKA Anastazja UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
8 111.70 CALA Jagoda ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
9 104.82 KONIK Amelia ŁKS Soła Oświęcim Klasa senior
10 104.07 SEVASTIANOVA Anfisa MKS Axel Toruń Klasa junior
11 102.73 GROCHOLSKA Martyna ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
12 102.41 GRZEGORZEWSKA Zofia MKŁ Łódź Klasa junior
13 98.91 REJMENT Alicja MKS Axel Toruń Klasa junior
14 98.89 RUDOLF Aleksandra MKS Axel Toruń Klasa mistrzowska
15 98.12 STROKOSZ Oliwia FSA Warszawa Klasa junior
16 96.51 PACHA Wiktoria MKŁ Łódź Klasa junior
17 94.87 ADAMCZYK Nicola ŁKS Soła Oświęcim Klasa senior
18 92.44 KUDLA Maria MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
19 91.31 KOPYCIOK Aleksandra KS EDGE SA Katowice Klasa junior
20 90.24 DZIADKOWIEC Natalia KS EDGE SA Katowice Klasa junior
21 84.05 KASPRZYK Tatiana UKŁF Spin Katowice Klasa junior
22 84.04 KNAP Angelika UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior
23 82.82 PAULICZEK Gabriela UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
24 82.50 JASIEWICZ Vanessa UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
25 81.84 ZIENDARA Antonina FSA Warszawa Klasa novice
26 81.05 ZIOBROWSKA Emilia UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice
27 79.01 KOPECOVA Nella KS Cieszyn Brak klasy
28 78.72 GORSTKA Gabriela KS EDGE SA Katowice Klasa novice
29 77.53 MARCZAK Maja UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
30 76.11 KENICKA Karin KS Cieszyn Brak klasy
31 75.28 HEBDA Karolina FSA Warszawa Klasa novice
32 73.09 PALUBICKA Martyna GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
33 71.90 KRZYSIAK Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
34 63.76 MARTINELLO Barbara FSA Warszawa Klasa novice
35 62.81 WOJTYLOVA Andrea KS Cieszyn Weryfikacja klasy
36 60.64 BIELOZEROVA Daria PKŁF Zwyrtany Klasa złota
37 55.86 NOWAK Emilia KŁF Lajkonik Kraków Klasa novice
38 54.40 RECLAF Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
39 51.96 KULIKIEWICZ Zuzanna MKŁ Libella Lublin Klasa złota
40 49.15 MARKOWICZ Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
41 31.49 RAMS Amelia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa mistrzowska