PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Junior

Solistki - Junior
Data aktualizacji: 2020-10-08
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 184.07 KURAKOVA Ekaterina MKS Axel Toruń Klasa mistrzowska międzynarodowa
2 115.50 BIALAS Karolina UKŁF Spin Katowice Klasa senior
3 110.71 JASIEWICZ Vanessa UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
4 110.34 SUROVA Elizaveta MKS Rewia Warszawa Klasa junior
5 107.06 SEVASTIANOVA Anfisa MKS Axel Toruń Klasa junior
6 105.30 SZCZESNA Laura MKŁ Łódź Klasa senior
7 104.82 KONIK Amelia ŁKS Soła Oświęcim Klasa senior
8 103.24 KOLOSINSKA Anastazja UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
9 103.23 ZUREK Amelia UKŁF Ochota Warszawa brak licencji
10 98.72 HERNIK Anna ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
11 98.62 GRZEGORZEWSKA Zofia MKŁ Łódź Klasa junior
12 96.74 KRUPENIA Arina UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
13 96.10 MEDELA Zuzanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior
14 94.97 LERKA Natalia MKŁ Łódź Klasa mistrzowska
15 93.92 ADAMCZYK Nicola ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
16 93.82 GROCHOLSKA Martyna ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
17 93.05 POLNIUK Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
18 88.61 PACHA Wiktoria MKŁ Łódź Klasa junior
19 87.90 KRYTSKAYA Maryia UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
20 87.18 JOWKO Marta MUKS Euro6 Warszawa brak licencji
21 85.16 KUDLA Maria MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
22 84.35 STROKOSZ Oliwia FSA Warszawa Klasa junior
23 83.65 RUDOLF Aleksandra MKS Axel Toruń Klasa mistrzowska
24 82.94 DZIADKOWIEC Natalia KS EDGE SA Katowice Klasa junior
25 82.11 MARCZAK Maja UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior
26 80.84 KNAP Angelika UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior
27 80.56 PAULICZEK Gabriela UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
28 78.72 GORSTKA Gabriela KS EDGE SA Katowice Klasa novice
29 78.14 REJMENT Alicja MKS Axel Toruń Klasa junior
30 75.89 HASS Joanna MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
31 75.29 ZIENDARA Antonina FSA Warszawa Klasa novice
32 75.28 HEBDA Karolina FSA Warszawa Klasa novice
33 72.67 KOPYCIOK Aleksandra KS EDGE SA Katowice Klasa novice
34 69.33 MALCZEWSKA Nina FSA Warszawa brak licencji
35 68.76 CHAMIELEC Kamila ŁKS Soła Oświęcim Klasa novice
36 68.01 PALUBICKA Martyna GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
37 65.18 KASPRZYK Tatiana UKŁF Spin Katowice Klasa junior
38 64.99 GREDEL Dominika UKŁF Spin Katowice Klasa novice
39 55.86 NOWAK Emilia KŁF Lajkonik Kraków Klasa novice
40 54.94 BIELOZEROVA Daria PKŁF Zwyrtany Weryfikacja klasy
41 54.64 PIECHOWICZ Paula FSA Warszawa Klasa złota