PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Klasa Srebrna

Solistki - Klasa Srebrna
Data aktualizacji: 2017-04-03
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Data urodzenia Klasa sportowa
1 39.96 FERLIN Weronika UIKŁF Piruette Opole 2007-11-26 Klasa srebrna
2 35.05 STANCZYK Aleksandra UKŁ Spin Katowice 2008-01-14 Klasa srebrna
3 31.40 WISNIEWSKA Wiktoria MKŁ Łódź 2007-10-09 Klasa srebrna
4 30.29 MIKULSKA Karolina UIKŁF Piruette Opole 2007-07-10 Klasa srebrna
5 29.53 LADA Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk 2007-10-15 Klasa srebrna
6 29.50 RADECKA Natalia UIKŁF Piruette Opole 2009-02-11 Klasa srebrna
7 29.14 BOCHENEK Zofia FSA Warsaw 2008-10-20 Klasa srebrna
8 28.21 KIELBASNIK Emilia UKŁF Unia Oświęcim 2007-11-19 Klasa srebrna
9 27.67 HYLA Karolina UKŁ Spin Katowice 2007-09-15 Klasa srebrna
10 27.64 NOWINSKA Patrycja MKŁ Łódź 2008-05-25 Klasa srebrna
11 27.36 JANIKOWSKA Aleksandra UIKŁF Piruette Opole 2009-03-18 Klasa srebrna
12 26.82 OSTOJSKA Julia MUKS Euro6 Warszawa 2008-01-01 Klasa srebrna
13 26.46 GORSTKA Malgorzata UKŁ Spin Katowice 2008-07-04 Klasa srebrna
14 26.43 MASIOR Oliwia UKŁF Unia Oświęcim 2007-10-24 Klasa srebrna
15 25.97 STRYJEWSKA Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk 2007-11-24 Klasa srebrna
16 25.96 GRZESZCZYK Emilia ŁTŁF Łódź 2007-11-12 Klasa srebrna
17 25.66 OPORA Amelia GKS Stoczniowiec Gdańsk 2008-04-11 Klasa srebrna
18 25.64 MASLAK Julia UIKŁF Piruette Opole 2009-02-05 Klasa srebrna
19 24.85 KONIECZKA Dorota GKS Stoczniowiec Gdańsk 2008-06-01 Klasa srebrna
20 24.83 KORNECKA Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk 2007-10-13 Klasa srebrna
21 24.58 KOSNIEWSKA Katarzyna UIKŁF Piruette Opole 2009-01-30 Klasa srebrna
22 24.37 NOSEL Milena GKS Stoczniowiec Gdańsk 2008-04-23 Klasa srebrna
23 24.26 ZUKOWSKA Julia MKŁ Łódź 2009-04-17 Klasa srebrna
24 24.09 GORCZOWSKA Natalia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój 2009-05-19 Klasa srebrna
25 23.80 SZYMANSKA Bozena UIKŁF Piruette Opole 2008-11-28 Klasa srebrna
26 23.47 MALINA Otylia UKŁ Spin Katowice 2008-08-15 Klasa srebrna
27 23.34 KUPKA Patrycja UKŁ Spin Katowice 2007-10-18 Klasa srebrna
28 23.24 JAWORSKA Krystyna KŁF Lajkonik Kraków 2008-02-15 Klasa srebrna
29 22.77 SIMANIUKSZTYS Sonia GKS Stoczniowiec Gdańsk 2007-07-25 Klasa srebrna
30 22.37 KASZOWSKA Natalia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój 2009-05-31 Klasa srebrna
31 22.12 KOZAK Julia UIKŁF Piruette Opole 2008-01-14 Klasa srebrna
32 21.66 MASLAK Jagna UIKŁF Piruette Opole 2009-02-05 Klasa srebrna
33 21.39 OLENDER Marcelina GKS Stoczniowiec Gdańsk 2008-06-08 Klasa srebrna
34 20.91 ZDZIARSKA Roza GKS Stoczniowiec Gdańsk 2007-08-29 Klasa srebrna
35 20.80 STELMACH Zofia UIKŁF Piruette Opole 2008-03-08 Klasa srebrna
36 20.60 KWIATKOWSKA Pola MUKS Euro6 Warszawa 2007-12-22 Klasa srebrna
37 20.29 WITT Karolina GKS Stoczniowiec Gdańsk 2008-06-30 Klasa srebrna
38 20.18 SZYMANSKA Amelia UKŁF Ochota Warszawa 2009-03-20 Klasa srebrna
39 20.17 NOWAK Amelia KŁF Lajkonik Kraków 2008-01-08 Klasa srebrna
40 19.79 DOMAGALSKA Julia KŁF Lajkonik Kraków 2009-04-24 Klasa srebrna
41 19.74 GUMULA Zuzanna KŁF Lajkonik Kraków 2008-01-20 Klasa srebrna
42 18.82 DABROWSKA Zuzanna UKŁ Spin Katowice 2008-09-16 Klasa srebrna
43 18.80 BLONIARZ Julita UKŁ Spin Katowice 2009-05-19 Klasa srebrna
44 18.77 ANTCZAK Aurelia MKŁ Łódź 2008-03-01 Klasa srebrna
45 18.32 TYRANSKA Zuzanna MKŁ Łódź 2008-03-31 Klasa srebrna
46 18.13 KOMASINSKA Matylda ŁTŁF Łódź 2008-02-12 Klasa srebrna
47 17.93 NOWAK Zuzanna MKS Axel Toruń 2007-12-06 Klasa srebrna
48 16.92 NAWRAT Sara KS Cieszyn 2008-10-12 Klasa brązowa
49 16.51 JALOCHA Martyna KŁF Lajkonik Kraków 2009-01-23 Klasa brązowa
50 16.01 HEROK Zofia UKŁ Spin Katowice 2008-11-29 Klasa srebrna
51 13.92 ALRUBEA Dunya MKŁ Łódź 2008-07-04 Klasa brązowa
52 12.86 KEDZIORA Maria MKS Axel Toruń 2008-11-20 Klasa brązowa
53 12.54 SZWECHOWICZ Emilia MKS Axel Toruń 2008-12-15 Klasa brązowa
54 8.73 RUTKOWSKA Martyna MKS Axel Toruń 2008-09-20 Klasa brązowa