PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Klasa Srebrna

Solistki - Klasa Srebrna
Data aktualizacji: 2020-01-21
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 41.43 ZAPOLSKA Zariana UIKŁF Piruette Opole brak licencji
2 40.71 BOCHENEK Zofia FSA Warszawa brak licencji
3 40.63 JANIKOWSKA Aleksandra UIKŁF Piruette Opole brak licencji
4 39.40 MALINA Otylia UKŁF Spin Katowice brak licencji
5 39.31 RADECKA Natalia UIKŁF Piruette Opole brak licencji
6 37.51 KOPYTOWSKA Lena MKŁ Łódź brak licencji
7 36.76 BEZUHLA Anastasiia UIKŁF Piruette Opole brak licencji
8 34.69 SZYMANSKA Bozena UIKŁF Piruette Opole brak licencji
9 34.61 GORSTKA Malgorzata KS EDGE SA Katowice brak licencji
10 33.79 CIOK-MAKANDER Marika GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
11 32.63 SZYMANSKA Amelia MKŁ Łódź brak licencji
12 31.88 MASLAK Julia UIKŁF Piruette Opole brak licencji
13 31.66 GASIOR Amelia MKŁ Łódź brak licencji
14 31.39 SZWECHOWICZ Emilia MKS Axel Toruń brak licencji
15 31.36 WIATROSZAK Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
16 31.27 KOSNIEWSKA Katarzyna UIKŁF Piruette Opole brak licencji
17 31.17 DOMAGALSKA Julia UKŁF Unia Oświęcim brak licencji
18 30.79 WITKOWSKA Amelia MKS Axel Toruń brak licencji
19 30.56 UFNALEWSKA Maria UKS Szóstka Elbląg brak licencji
20 30.56 ZIELINSKA Anna UKŁF Unia Oświęcim brak licencji
21 29.95 HEROK Zofia KS EDGE SA Katowice brak licencji
22 29.55 MASLAK Jagna UIKŁF Piruette Opole brak licencji
23 29.07 LIPINSKA Natalia UKS Szóstka Elbląg brak licencji
24 28.66 RUSZKOWSKA Helena UKŁF Ochota Warszawa brak licencji
25 28.47 DABROWSKA Zuzanna UKŁF Unia Oświęcim brak licencji
26 28.39 BURDALSKA Emma GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
27 27.24 WOYTON-ZAPART Zofia ŁTŁF Łódź brak licencji
28 25.86 BORYSEWICZ Antonina GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
29 25.38 FIC Amelia UIKŁF Piruette Opole brak licencji
30 24.93 BLONIARZ Julita UKŁF Spin Katowice brak licencji
31 24.43 SIEDLARZ Lena KŁF Biellmann Krynica-Zdrój brak licencji
32 23.91 CZECH Anna UKŁF Spin Katowice brak licencji
33 23.68 Maja Apolonia UKS Szóstka Elbląg brak licencji
34 23.15 ZIELINSKA Aniela MKS Axel Toruń brak licencji
35 23.13 ZABOROWSKA Oliwia MKS Axel Toruń brak licencji
36 23.08 PRZEBIERALA Marta KS EDGE SA Katowice brak licencji
37 22.88 SEMENCHENKO Anastasiia UIKŁF Piruette Opole brak licencji
38 22.87 ODBIERZYCHLEB Samantha UKŁF Unia Oświęcim brak licencji
39 22.53 PATEK Olga UKŁF Unia Oświęcim brak licencji
40 22.44 KORNECKA Tola GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
41 22.03 NAWRAT Sara KS Cieszyn brak licencji
42 21.58 NAWROCKA Magdalena UKŁF Ochota Warszawa brak licencji
43 21.40 JAGUS Zofia KS EDGE SA Katowice brak licencji
44 21.03 DABROWSKA Weronika MUKS Euro6 Warszawa brak licencji
45 20.95 WNEK Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
46 20.11 MUCHLADO Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
47 19.83 JAKUBOWSKA Mira KŁF Lajkonik Kraków brak licencji
48 19.12 BAK Gabriela FSA Warszawa brak licencji
49 17.03 GUBEK Alexandra PKŁF Zwyrtany brak licencji
50 15.94 KASZOWSKA Natalia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój brak licencji