PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Klasa Srebrna

Solistki - Klasa Srebrna
Data aktualizacji: 2018-11-08
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 37.20 ZAPOLSKA Zariana UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
2 34.87 FIC Amelia UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna
3 30.59 CIOK-MAKANDER Marika GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
4 29.80 WITKOWSKA Amelia MKS Axel Toruń Klasa srebrna
5 29.52 ZIELINSKA Anna UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
6 28.99 GLOWACZ Antonina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
7 28.16 WODAUSCH Lea KS EDGE SA Sosnowiec Klasa srebrna
8 27.91 LIPINSKA Natalia UKS Szóstka Elbląg Klasa złota
9 27.38 ZIELENIEWSKA Gabriela UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
10 27.18 WOYTON-ZAPART Zofia ŁTŁF Łódź Klasa srebrna
11 26.49 CZECH Anna UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
12 26.39 SIEDLARZ Lena KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna
13 25.89 PRZEBIERALA Marta KS EDGE SA Sosnowiec Klasa srebrna
14 25.82 STROKOSZ Nikola FSA Warszawa Klasa srebrna
15 25.67 MUSIAL Aleksandra UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
16 25.27 NAWROCKA Magdalena UKŁF Ochota Warszawa Klasa srebrna
17 24.62 MILLER Lena UKS Szóstka Elbląg Klasa srebrna
18 24.53 SUBOCZ Julia UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna
19 24.32 NAKONIECZNY Agata UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
20 24.16 SOSNIOK Sabina UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
21 24.16 ODBIERZYCHLEB Samantha UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
22 23.80 MARTINELLO Katarzyna FSA Warszawa Klasa srebrna
23 23.76 JANOWSKA Rita KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna
24 23.64 MASIOR Paulina UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
25 23.57 IGNACZAK Nadia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
26 23.44 BEDNAREK Wiktoria ŁTŁF Łódź Klasa srebrna
27 23.37 SADLO Kornelia KS EDGE SA Sosnowiec Klasa srebrna
28 23.22 TRESZCZYNSKA Karolina ŁKS Soła Oświęcim Klasa srebrna
29 22.77 BESARAB Sofiia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
30 22.63 DZIUBINSKA Emilia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
31 22.60 LEWANDOWSKA Kaja MKS Axel Toruń Klasa srebrna
32 22.40 SEREDYNSKA Nikola KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna
33 22.37 GRABOWSKA Maja UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna
34 22.27 WOJTAS Kinga UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna
35 22.14 BUCZEK Michalina KS EDGE SA Sosnowiec Klasa srebrna
36 22.10 MROZEK Wanda KS Cieszyn Klasa srebrna
37 22.06 PAWLOWSKA Alicja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
38 22.01 WNEK Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
39 21.33 LABUS Lucja UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
40 21.32 CHYRKINA Waleryia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
41 21.24 MUCHLADO Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
42 21.11 ZIELINSKA Aniela MKS Axel Toruń Klasa srebrna
43 20.72 JAGUS Zofia KS EDGE SA Sosnowiec Klasa srebrna
44 20.61 SPLAWSKA Magdalena MKŁ Łódź Klasa srebrna
45 20.58 DABROWSKA Weronika MUKS Euro6 Warszawa Klasa srebrna
46 20.43 HOLEWIK Martyna KS EDGE SA Sosnowiec Klasa srebrna
47 20.37 LODZINSKA Marta KS SkateFan Kraków Klasa srebrna
48 19.81 HOLA Hanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
49 19.68 KORNECKA Tola GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
50 19.66 MANIECKA Michalina MKS Axel Toruń Klasa srebrna
51 19.53 ZAREBA Gaja KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna
52 19.25 IGNACZAK Lena GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
53 19.03 KACZYNSKA Nadia UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
54 18.37 STOLARCZYK Izabela MKŁ Łódź Klasa srebrna
55 17.87 KOLNIAK Liwia UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
56 17.80 GRABKA Natasza KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna
57 17.49 GRZESLO Julia ŁKS Soła Oświęcim Klasa srebrna
58 17.47 KEDZIERSKA Wanda MKŁ Łódź Klasa srebrna
59 17.45 BAK Gabriela FSA Warszawa Klasa srebrna
60 17.31 JAKUBOWSKA Mira KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna
61 17.14 MACIESZA Julia ŁKS Soła Oświęcim Klasa srebrna
62 17.03 FIGUS Jagoda PKŁF Zwyrtany Klasa srebrna
63 16.94 KOLODZIEJ Julia UKŁF Unia Oświęcim Weryfikacja klasy
64 16.86 GUMULA Magdalena KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna
65 16.84 MATZKEIT Helene MKS Axel Toruń Klasa srebrna
66 16.38 KMIECIK Alicja KS EDGE SA Sosnowiec Klasa srebrna
67 15.56 SLOBODZIAN Julia KS Cieszyn Klasa srebrna
68 15.44 STRAMEK Maja ŁKS Soła Oświęcim Klasa srebrna
69 14.87 KASPERCZYK Kornelia KŁF Lajkonik Kraków Weryfikacja klasy
70 14.54 KULAWIEC Emilia KŁF Lajkonik Kraków Weryfikacja klasy
71 13.03 NOWAK Anna UKŁF Unia Oświęcim Weryfikacja klasy
72 12.36 ZIELINSKA Wiktoria MUKS Euro6 Warszawa Weryfikacja klasy
73 11.79 TANSKA Lena UKŁF Spin Katowice Weryfikacja klasy