PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Junior Młodszy

Solistki - Junior Młodszy
Data aktualizacji: 2019-08-23
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 88.72 KONIK Amelia UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior
2 85.72 BIALAS Karolina UKŁF Spin Katowice Klasa junior
3 79.38 DRELICH Iwona UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
4 78.62 GROCHOLSKA Martyna ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
5 78.29 FERLIN Weronika UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
6 75.57 ADAMCZYK Nicola ŁKS Soła Oświęcim Klasa junior
7 75.07 HERNIK Anna ŁKS Soła Oświęcim Klasa novice
8 74.12 REJMENT Alicja MKS Axel Toruń Klasa novice
9 73.96 MALINA Rozalia UKŁF Spin Katowice Klasa novice
10 73.33 GRZEGORZEWSKA Zofia MKŁ Łódź Klasa novice
11 73.21 LAPIERRE Catherine-Charlotte FSA Warszawa Klasa novice
12 72.64 KOLOSINSKA Anastazja UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice
13 72.13 JOWKO Marta MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
14 71.59 STROKOSZ Oliwia FSA Warszawa Klasa novice
15 71.45 STANCZYK Aleksandra UKŁF Spin Katowice Klasa novice
16 70.26 HEBDA Karolina FSA Warszawa Klasa novice
17 70.25 PACHA Wiktoria MKŁ Łódź Klasa novice
18 70.21 POLNIUK Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
19 70.10 PELKA Daria UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice
20 66.89 GERTRUDA Barbara FSA Warszawa Klasa novice
21 66.50 KWIATKOWSKA Oliwia MKS Axel Toruń Klasa novice
22 66.03 BOCHENEK Zofia FSA Warszawa Klasa novice
23 64.20 MARTINELLO Barbara FSA Warszawa Klasa novice
24 63.73 ZAPOLSKA Zariana UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
25 62.77 PAULICZEK Gabriela UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
26 62.74 KRZYSIAK Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
27 62.66 KASPRZYK Tatiana UKŁF Spin Katowice Klasa junior
28 62.47 WOJCIK Daria UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
29 61.60 PALUBICKA Martyna GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
30 61.26 KRZYZANOWSKA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
31 61.24 ADAMOWICZ Antonina MUKS Euro6 Warszawa Klasa novice
32 61.15 RADECKA Natalia UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
33 60.92 PAS Kamila KS Cieszyn Klasa novice
34 60.10 KOZINSKA Karina MKŁ Łódź Klasa novice
35 59.36 PAWLOWSKA Amelia MUKS Euro6 Warszawa Klasa novice
36 59.31 RECLAF Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
37 59.24 MALINA Otylia UKŁF Spin Katowice Klasa novice
38 59.13 KNAP Angelika UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior
39 58.78 JANIKOWSKA Aleksandra UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
40 58.42 KOPYCIOK Aleksandra KS EDGE SA Katowice Klasa novice
41 58.26 NOSAL Inez UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
42 57.78 GAWEDA Oliwia KS Cieszyn Klasa złota
43 57.68 MARKOWICZ Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
44 57.39 KLISOWSKA Jagoda UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
45 57.20 KONIECZKA Dorota GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
46 57.07 DZIADKOWIEC Natalia KS EDGE SA Katowice Klasa novice
47 56.45 GORSTKA Gabriela KS EDGE SA Katowice Klasa złota
48 56.12 GIMBIEJ Alina ŁKS Soła Oświęcim Klasa novice
49 56.03 WAREC Karolina MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
50 55.81 WISNIEWSKA Nina FSA Warszawa Klasa złota
51 55.80 WISNIEWSKA Wiktoria MKŁ Łódź Klasa złota
52 55.68 GLOWCZEWSKA Nadia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
53 55.27 NOWAK Emilia KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
54 55.13 SNIEZEK Joanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota
55 55.12 MAZUR Julia FSA Warszawa Klasa złota
56 52.29 OSTOJSKA Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
57 51.01 PIORECKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
58 50.98 MARCULA Marta FSA Warszawa Klasa złota
59 50.69 SZCZEPKOWSKA Lidia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
60 50.55 GUZOWSKA Klaudia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
61 50.33 BULANDA Kornelia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota
62 50.19 PIELAK Sylwia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
63 49.52 CIASTON Roksana KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
64 48.97 POLIKARPOVA Anna UKŁF Salchow Lublin Weryfikacja klasy
65 48.62 BURDALSKA Nela GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
66 48.12 KORNECKA Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
67 47.65 ROSA Natalia FSA Warszawa Klasa złota
68 46.79 SWIATKOWSKA Oksana KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota
69 46.01 SZATKA Magdalena KS EDGE SA Katowice Klasa złota
70 44.62 JURASZ Anna KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
71 44.32 BUGANSKA Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota
72 43.15 JANKOWSKA Maria UKS Szóstka Elbląg Klasa złota
73 42.80 KASZOWSKA Oliwia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota
74 42.32 ZDZIARSKA Roza GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
76 41.60 FABICH Klaudia ŁTŁF Łódź Klasa złota