PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Junior Młodszy B

Solistki - Junior Młodszy B
Data aktualizacji: 2020-01-21
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 85.91 POLNIUK Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
2 83.05 FERLIN Weronika UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
3 80.56 DRELICH Iwona UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
4 78.75 REJMENT Alicja MKS Axel Toruń Klasa novice
5 73.49 SKOV Indre MUKS Euro6 Warszawa Klasa novice
6 72.25 STANCZYK Aleksandra UKŁF Spin Katowice Klasa novice
7 68.07 MARTINELLO Barbara FSA Warszawa Klasa novice
8 65.63 GERTRUDA Barbara FSA Warszawa Klasa novice
9 64.72 SNIEZEK Joanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
10 63.73 ZAPOLSKA Zariana UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
11 63.56 KOZINSKA Karina MKŁ Łódź Klasa novice
12 63.39 KONIECZKA Dorota GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
13 61.94 GLOWCZEWSKA Nadia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
14 61.36 ZUKOWSKA Julia MKŁ Łódź Klasa novice
15 61.15 RADECKA Natalia UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
16 60.97 GIMBIEJ Alina ŁKS Soła Oświęcim Klasa novice
17 60.69 RECLAF Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
18 60.43 KRZYSIAK Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
19 58.19 NOSAL Inez UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
20 58.00 GAWEDA Oliwia KS Cieszyn Klasa novice
21 57.98 WISNIEWSKA Nina FSA Warszawa Klasa novice
22 56.98 BULANDA Kornelia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa novive
23 56.42 KIELBASNIK Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
24 55.12 MAZUR Julia FSA Warszawa Klasa złota
25 54.35 FEDOROVA Vira FSA Warszawa Klasa złota
26 53.78 CIASTON Roksana KŁF Lajkonik Kraków Klasa novice
27 53.23 OSTOJSKA Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
28 52.89 KORNECKA Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
29 51.52 MASIOR Oliwia UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota
30 50.18 KUPKA Patrycja KS EDGE SA Katowice Klasa złota
31 50.13 FABICH Klaudia ŁTŁF Łódź Klasa złota
32 49.08 OLENDER Marcelina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
33 47.35 HYLA Karolina KS EDGE SA Katowice Klasa złota
34 44.62 JURASZ Anna KS SkateFan Kraków Klasa złota
35 43.52 TYRANSKA Zuzanna MKŁ Łódź Klasa złota