PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Novice

Solistki - Novice
Data aktualizacji: 2018-11-08
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowaOOM 2019
1 85.72 BIALAS Karolina UKŁF Spin Katowice Klasa junior OK (1)
2 84.53 KONIK Amelia UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior OK (2)
3 84.34 SUROVA Elizaveta MKS Rewia Warszawa Klasa junior -
4 83.04 KOZIEJOWSKA Natalia FSA Warszawa Klasa junior -
5 78.62 GROCHOLSKA Martyna KŁF Lajkonik Kraków Klasa junior OK (3)
6 77.86 SZCZESNA Laura MKŁ Łódź Klasa junior OK (4)
7 76.76 FERLIN Weronika UIKŁF Piruette Opole Klasa novice OK (5)
8 76.25 KOGLER Anna MKŁ Łódź Klasa novice -
9 76.22 ADAMCZYK Nicola UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior OK (6)
10 76.21 HERNIK Anna ŁKS Soła Oświęcim Klasa novice OK (7)
11 75.14 DRELICH Iwona UIKŁF Piruette Opole Klasa novice OK (8)
12 73.89 WASINSKA Martyna UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice OK (9)
13 73.85 KUBICA Patrycja UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice -
14 73.28 JOWKO Marta MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior OK (10)
15 73.19 GRZEGORZEWSKA Zofia MKŁ Łódź Klasa novice OK (11)
16 73.13 MALINA Rozalia UKŁF Spin Katowice Klasa novice OK (12)
17 72.06 CALA Jagoda KŁF Lajkonik Kraków Klasa novice OK (13)
18 71.95 KOLOSINSKA Anastazja UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice OK (14)
19 71.70 WAWRZACZ Justyna KS Cieszyn Klasa novice -
20 71.45 STANCZYK Aleksandra UKŁF Spin Katowice Klasa novice OK (15)
21 71.31 PELKA Daria UKŁF Ochota Warszawa Klasa novice OK (16)
22 71.22 REJMENT Alicja MKS Axel Toruń Klasa novice OK (17)
23 69.99 POLNIUK Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa novice OK (18)
24 68.77 STROKOSZ Oliwia FSA Warszawa Klasa novice OK (19)
25 68.03 PACHA Wiktoria MKŁ Łódź Klasa novice OK (20)
26 67.83 KASPRZYK Tatiana UKŁF Spin Katowice Klasa novice OK (21)
27 67.20 PAULICZEK Gabriela UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice OK (22)
28 66.56 ZIELKE Karolina UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior -
29 66.50 KWIATKOWSKA Oliwia MKS Axel Toruń Klasa novice OK (23)
30 66.44 MALCZEWSKA Nina FSA Warszawa Klasa novice OK (24)
31 66.24 GERTRUDA Barbara FSA Warszawa Klasa novice OK (25)
32 65.62 KOSOWSKA Sofia KS SkateFan Kraków Klasa novice -
33 64.78 MARKOWICZ Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice OK (26)
34 64.17 MARTINELLO Barbara FSA Warszawa Klasa novice OK (27)
35 63.80 HEBDA Karolina FSA Warszawa Klasa novice OK (28)
36 63.59 WOJCIK Daria UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice OK (29)
37 63.21 SMAGA Alicja FSA Warszawa Klasa novice -
38 62.13 KRZYZANOWSKA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice OK (30)
39 61.76 PALUBICKA Martyna GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice OK (31)
40 61.54 GIMBIEJ Alina ŁKS Soła Oświęcim Klasa novice OK (32)
41 61.24 ADAMOWICZ Antonina MUKS Euro6 Warszawa Klasa novice OK (33)
42 60.92 PAS Kamila KS Cieszyn Klasa novice -
43 60.85 KRZYSIAK Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice OK (34)
44 60.57 RECLAF Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice OK (35)
45 60.46 KNAP Angelika UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice OK (36)
46 59.36 PAWLOWSKA Amelia MUKS Euro6 Warszawa Klasa novice OK (37)
47 59.24 MALINA Otylia UKŁF Spin Katowice Klasa novice OK (38)
48 58.30 LAPIERRE Catherine-Charlotte FSA Warszawa Klasa novice -
49 58.19 BOCHENEK Zofia FSA Warszawa Klasa złota OK (39)
50 58.11 NOSAL Inez UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice OK (40)
51 57.51 JANIKOWSKA Aleksandra UIKŁF Piruette Opole Klasa novice OK (41)
52 57.42 DZIADKOWIEC Natalia KS SkateFan Kraków Klasa złota OK (42)
53 56.96 HALMAN Emilia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice OK (43)
54 56.45 GORSTKA Gabriela KS EDGE SA Sosnowiec Klasa złota -
55 56.34 KLISOWSKA Jagoda UIKŁF Piruette Opole Klasa złota OK (44)
56 55.68 GLOWCZEWSKA Nadia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota OK (45)
57 54.95 WAREC Karolina MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota OK (46)
58 54.82 KOPYCIOK Aleksandra KS Cieszyn Klasa novice -
59 54.76 SNIEZEK Joanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota OK (47)
60 54.52 WISNIEWSKA Nina FSA Warszawa Klasa złota OK (48)
61 54.14 KOZINSKA Karina MKŁ Łódź Klasa złota OK (49)
62 53.31 KONIECZKA Dorota GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota OK (50)
63 52.72 PIORECKA Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota OK (51)
64 51.68 NOWAK Emilia KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota OK (52)
65 50.81 MARCULA Marta FSA Warszawa Klasa złota OK (53)
66 50.69 SZCZEPKOWSKA Lidia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota OK (54)
67 50.55 GUZOWSKA Klaudia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota OK (55)
68 50.13 GAWEDA Oliwia KS Cieszyn Klasa złota -
69 49.07 PIELAK Sylwia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota OK (56)
70 48.97 POLIKARPOVA Anna UKŁF Salchow Lublin Weryfikacja klasy -
71 48.17 OSTOJSKA Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota OK (57)
72 47.65 ROSA Natalia FSA Warszawa Klasa złota OK (58)
73 47.62 BURDALSKA Nela GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota OK (59)
74 47.29 KORNECKA Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota OK (60)
75 47.12 SOKOLOWSKA Maja ŁKS Soła Oświęcim Klasa złota OK (61)
76 46.79 SWIATKOWSKA Oksana KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota OK (62)
77 46.61 SMOCZYNSKA Martyna KS Cieszyn Klasa złota -
78 46.47 BURNOS Kinga KS SkateFan Kraków Klasa złota -
79 46.01 SZATKA Magdalena KS EDGE SA Sosnowiec Klasa złota OK (63)
80 44.32 BUGANSKA Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota OK (64)
81 43.34 JANKOWSKA Maria UKS Szóstka Elbląg Klasa złota -
82 42.27 MAZUR Julia FSA Warszawa Klasa złota OK (65)
83 41.26 KASZOWSKA Oliwia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota OK (66)
84 41.02 ZDZIARSKA Roza GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota OK (67)
85 40.07 CIASTON Roksana KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota -