PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Klasa Zlota

Solistki - Klasa Zlota
Data aktualizacji: 2020-09-11
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 52.01 FERLIN Weronika UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
2 50.04 REJMENT Alicja MKS Axel Toruń Klasa novice
3 47.95 POLNIUK Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior
4 47.89 DRELICH Iwona UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
5 44.93 PASZYNSKA Matylda MUKS Walley-Plus Duo Warszawa brak licencji
6 44.76 STANCZYK Aleksandra UKŁF Spin Katowice Klasa novice
7 42.75 SKOV Indre MUKS Euro6 Warszawa Klasa novice
8 41.09 BEZUHLA Anastasiia KS EDGE SA Katowice Klasa złota
9 40.34 BOCHENEK Zofia FSA Warszawa Klasa novice
10 38.71 GERTRUDA Barbara FSA Warszawa Klasa novice
11 38.46 KONIECZKA Dorota GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
12 38.05 RECLAF Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
13 37.16 MARTINELLO Barbara FSA Warszawa Klasa novice
14 36.63 BULANDA Kornelia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa novive
15 36.38 GLOWCZEWSKA Nadia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
16 35.81 KOZINSKA Karina MKŁ Łódź Klasa novice
17 35.68 KIELBASNIK Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
18 35.38 SNIEZEK Joanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
19 35.31 GIMBIEJ Alina ŁKS Soła Oświęcim Klasa novice
20 35.12 ZUKOWSKA Julia MKŁ Łódź Klasa novice
21 34.47 KOPYTOWSKA Lena MKŁ Łódź Klasa złota
22 33.30 CIASTON Roksana KŁF Lajkonik Kraków Klasa novice
23 33.17 MROZEK Julia KS Cieszyn Klasa złota
24 32.34 KORNECKA Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
25 32.19 SWIATKOWSKA Oksana KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota
26 32.12 NOSAL Inez UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice
27 32.07 NOWINSKA Patrycja MKŁ Łódź Klasa złota
28 30.39 FEDOROVA Vira FSA Warszawa Klasa złota
29 30.09 GALKA Matylda MKS Axel Toruń Klasa złota
30 30.05 OLENDER Marcelina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
31 29.92 MASIOR Oliwia UKŁF Unia Oświęcim brak licencji
32 29.73 TYRANSKA Zuzanna MKŁ Łódź Klasa złota
33 29.31 WISNIEWSKA Nina FSA Warszawa Klasa novice
34 29.08 JANKOWSKA Maria UKS Szóstka Elbląg brak licencji
35 28.98 HYLA Karolina KS EDGE SA Katowice Klasa złota
36 28.88 STRYJEWSKA Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
37 28.70 KUPKA Patrycja KS EDGE SA Katowice Klasa złota
38 28.38 MAZUR Julia FSA Warszawa Klasa złota
39 27.34 GUMULA Zuzanna KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
40 26.78 NOWAK Amelia KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
41 25.92 JURASZ Anna KS SkateFan Kraków brak licencji
42 25.38 JAWORSKA Krystyna KS SkateFan Kraków brak licencji
43 23.27 NOWAK Zuzanna MKS Axel Toruń Klasa złota