PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Klasa Zlota

Solistki - Klasa Zlota
Data aktualizacji: 2018-11-08
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 46.49 FERLIN Weronika UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
2 41.45 STANCZYK Aleksandra UKŁF Spin Katowice Klasa novice
3 38.17 JANIKOWSKA Aleksandra UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
4 36.34 BOCHENEK Zofia FSA Warszawa Klasa novice
5 36.31 MALINA Otylia UKŁF Spin Katowice Klasa novice
6 35.06 ZAPOLSKA Zariana UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
7 33.89 RADECKA Natalia UIKŁF Piruette Opole Klasa novice
8 33.16 WISNIEWSKA Wiktoria MKŁ Łódź Klasa złota
9 32.94 OSTOJSKA Julia MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota
10 32.93 KONIECZKA Dorota GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice
11 32.60 BULANDA Kornelia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota
12 32.03 KIELBASNIK Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota
13 31.97 KOPYTOWSKA Lena MKŁ Łódź Klasa złota
14 31.33 ZUKOWSKA Julia MKŁ Łódź Klasa złota
15 30.30 KOSNIEWSKA Katarzyna UIKŁF Piruette Opole Klasa złota
16 29.97 SZYMANSKA Bozena UIKŁF Piruette Opole Klasa złota
17 29.92 NOWINSKA Patrycja MKŁ Łódź Klasa złota
18 29.71 KORNECKA Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
19 29.34 GRZESZCZYK Emilia ŁTŁF Łódź Klasa złota
20 29.02 BEZUHLA Anastasiia UIKŁF Piruette Opole Klasa złota
21 28.40 TYRANSKA Zuzanna MKŁ Łódź Klasa złota
22 28.12 GORSTKA Malgorzata KS EDGE SA Sosnowiec Klasa złota
23 27.67 DOMAGALSKA Julia KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
24 27.56 STRYJEWSKA Aleksandra GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
25 27.43 MASLAK Jagna UIKŁF Piruette Opole Klasa złota
26 26.98 GASIOR Amelia MKŁ Łódź Klasa złota
27 26.80 SZYMANSKA Amelia MKŁ Łódź Klasa złota
28 26.76 ZDZIARSKA Roza GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
29 26.60 HYLA Karolina KS EDGE SA Sosnowiec Klasa złota
30 26.03 OLENDER Marcelina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
31 25.49 WIATROSZAK Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
32 25.48 UFNALEWSKA Maria UKS Szóstka Elbląg Klasa złota
33 25.43 SZWECHOWICZ Emilia MKS Axel Toruń Klasa złota
34 25.42 MASIOR Oliwia UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota
35 25.26 ANTCZAK Aurelia MKŁ Łódź Klasa złota
36 24.99 BURDALSKA Emma GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
37 24.42 KOMASINSKA Matylda ŁTŁF Łódź Klasa złota
38 23.99 JAWORSKA Krystyna KS SkateFan Kraków Klasa złota
39 23.86 BORYSEWICZ Antonina GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
40 23.75 KUPKA Patrycja KS EDGE SA Sosnowiec Klasa złota
41 23.62 BLONIARZ Julita UKŁF Spin Katowice Klasa złota
42 23.61 DABROWSKA Zuzanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota
43 23.21 GUMULA Zuzanna KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
44 23.13 NOWAK Amelia KŁF Lajkonik Kraków Klasa złota
45 23.04 KWIATKOWSKA Pola UKŁF Ochota Warszawa Klasa złota
46 22.79 MROZEK Julia KS Cieszyn Klasa złota
47 22.78 HEROK Zofia KS EDGE SA Sosnowiec Klasa złota
48 22.45 OPORA Amelia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
49 21.59 SIMANIUKSZTYS Sonia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota
50 21.39 NAWRAT Sara KS Cieszyn Klasa srebrna
51 20.95 GORCZOWSKA Natalia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna
52 20.87 KASZOWSKA Natalia KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna
53 20.45 NOWAK Zuzanna MKS Axel Toruń Klasa złota
54 19.68 DWORZYCKA Nadia MUKS Euro6 Warszawa Klasa srebrna
55 18.56 WOJTYNA Amelia KS Cieszyn Klasa srebrna
56 18.28 ZABOROWSKA Oliwia MKS Axel Toruń Klasa srebrna