PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Polska ekipa z 11 medalami!!!

Złote medale zdobyli:
1. Wojciech Kudaj w klasie brązowej program artistic
2. Przemysław Fajer w programie dowolnym klasy gold
3. Monika Breitkopf-Krzysztof Sadowski w programie artistic par sportowych
4. Anna Symonowicz-Jan Łabuszewski w tańcach obowiązkowych klasy silver
5. Wojciech Kudaj w programie dowolnym klasy brązowej

Srebrne medale:
1. Monika Ziobrowska - w programie artistic klasy silver
2. Monika Br...

Natalia i Maks zaproszeni do cyklu Grand Prix!

Dwa zaproszenia do startu w cyklu Grand Prix w sezonie 2017/2018 otrzymali Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriew. Nasi łyżwiarze figurowi wystąpią w Skate Canada i Internationaux de France.

Polacy po ubiegłorocznym debiucie i zajęciu 5. miejsca w Cup of China oraz 7. lokaty w japońskim NHK Trophy, nasza para taneczna po raz drugi w karierze otrzymała zaproszenia d...Komunikat dotyczący Walnego Zgromadzenia Delegatów

W zakładce komunikaty znajduje się komunikat dotyczący Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Poniżej znajdą Państwo Porządek Obrad.

Międzynarodowe zawody amatorów w Oberstdorfie.

Zawody Międzynarodowe Amatorów w Łyżwiarstwie Figurowym pod patronatem ISU odbywają się corocznie w Oberstdorfie i są organizowane przez Niemiecki Związek Łyżwiarski. Mogą w nich uczestniczyć zawodnicy, którzy ukończyli przynajmniej 28 lat i nie przekroczyli 78 roku życia .

W tym roku impreza ta odbywa się w dniach 22 - 27 maj i weźmie w niej udział 13 reprezentantów Polski:

solistki:
1. Katar...Ostatnie spotkanie Komisji Sportu Młodzieżowego

13 kwietnia br. odbyło się ostatnie spotkanie Komisji Sportu Młodzieżowego i Nadziei Olimpijskich PKOl. Członkom Komisji złożyli podziękowanie za czteroletnią pracę, Prezes PKOl Pan Andrzej Kraśnicki, Sekretarz Generalny Pan Adam Krzesiński oraz Przewodniczący Komisji Pan Zenon Dagiel. Zenon Dagiel otrzymał podziękowanie z rąk Prezesa PKOl, za aktywne kierowanie pracami Komisji. Komisja zajmuje się min. systemem szkolenia i współzawodnictwa mło...

orzelisupkol