PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

6. Piastowski Piruet - Cieszyn - Na żywoBorysowa i Zawadzki poza tańcem dowolnym MŚJ.

Oleksandra Borysowa i Cezary Zawadzki na 29. lokacie zakończyli rywalizację na Mistrzostwach Świata Juniorów, rozgrywanych na Tajwanie. Polskiej parze tanecznej nie udało się zatem powtórzyć sukcesu sprzed roku i awansować do finału konkurencji.

Tegoroczne wyniki wicemistrzów Polski juniorów ewidentnie dawały naszej parze szanse na awans do tańca dowolnego i walkę o poprawienie lokaty z ubiegłorocznych MŚJ, podczas których Borysowa i Zawad...

Gurtler poza finałem Mistrzostw Świata Juniorów

Ryszard Gurtler zajął 40. miejsce w programie krótkim i nie awansował do programu dowolnego rozgrywanych na Tajwanie Mistrzostw Świata Juniorów w łyżwiarstwie figurowym.
Solista z Warszawy na Tajwan przyjechał z zamiarem awansu do drugiej części rywalizacji. Niestety pomimo dość dobrego występu Polakowi nie udało się dokonać tej sztuki.

Gurtler w programie do utworu "Take Five" rozkręcał się z każdym kolejnym elementem. Zdegradowany pot...

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej w ŁodziBadanie sprawozdania finansowego PZŁF

Komisja Rewizyjna Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego z siedzibą w Warszawie zaprasza do składania ofert na badanie sprawozdania finansowego Związku za rok 2016 oraz sporządzenie pisemnej opinii wraz z raportem zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29.09.1994 r. o rachunkowości (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr 76, poz. 694 z poźn. zm.).

orzelisupkol