SOLISTKA
Numer licencji: 176/2011 Karolina ZIELKE
Data urodznia: 2004-07-06
Klub sportowy: UKŁF Unia Oświęcim
Trener: ...

Klasa sportowa: Klasa junior
MMM Polnoc & Lodzka Lyzwa 2017 - Lodz - 13/10/2017
   
   

Najlepszy wynik:
83.01(J)2017-10-19 I El. do OOM & MMM & Zawody o Lampe Gornicza
Najlepsza techniczna SP:
16.26(J)2017-10-19 I El. do OOM & MMM & Zawody o Lampe Gornicza
Najlepsze komponenty SP:
15.45(J)2017-10-19 I El. do OOM & MMM & Zawody o Lampe Gornicza
Najlepszy wynik SP:
31.71(J)2017-10-19 I El. do OOM & MMM & Zawody o Lampe Gornicza
Najlepsza tech. FS:
24.90(J)2017-12-07 XI Zawody Mikolajkowe
Najlepsze komp. FS:
29.11(J)2017-10-19 I El. do OOM & MMM & Zawody o Lampe Gornicza
Najlepszy wynik FS:
52.20(J)2017-10-13 MMM Polnoc & Lodzka Lyzwa 2017
Wyniki w sezonie 2017/2018:
73.39(J)2017-12-07LodzXI Zawody Mikolajkowe
81.02(J)2017-11-24OswiecimII El. do OOM & MMM & Puchar Ziemi Oswiecimskiej
83.01(J)2017-10-19Katowice JanowI El. do OOM & MMM & Zawody o Lampe Gornicza
82.17(J)2017-10-13LodzMMM Polnoc & Lodzka Lyzwa 2017
67.07(V)2017-09-15OswiecimZawody Otwarcia Sezonu o Puchar im. K. Mydlarz
Wyniki w sezonie 2016/2017:
78.07(J)2017-03-18Cieszyn6. Piastowski Piruet
59.14(V)2017-03-08LodzX Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017
61.70(V)2017-02-24OswiecimMiedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow; Zawody No
73.50(J)2017-02-16Krynica-ZdrojOgolnopolska Olimpiada Mlodziezy 2017
80.07(J)2017-01-26Krynica-ZdrojMistrzostwa Polski Juniorow 2017
73.91(J)2016-12-09OswiecimPuchar Ziemi Oswiecimskiej 2016
68.56(J)2016-12-01LodzX Zawody Mikolajkowe 2016
57.92(V)2016-10-28Katowice - NikiszowiecPuchar Prezydenta Miasta Katowice
61.22(V)2016-10-21LodzMMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016
55.89(V)2016-09-09WarszawaPuchar Mazowsza 2016
Wyniki w sezonie 2015/2016:
30.66(Z)2016-03-19CieszynMistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2016
51.50(V)2016-03-05WarszawaMistrzostwa Polski Novice 2016
53.36(V)2016-02-18SwidnicaOgolnopolska Olimpiada Mlodziezy 2016
35.49(Z)2016-02-13DebicaPuchar Debicy 2016
59.39(V)2016-01-15Krynica-ZdrojZawody o Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju
53.44(V)2015-12-11OswiecimEliminacje do OOM
59.44(V)2015-12-03LodzZawody Mikolajkowe 2015
49.57(V)2015-11-21KatowicePuchar Prezydenta Katowic 2015
56.67(V)2015-10-23KatowiceEliminacje do OOM
31.68(Z)2015-10-10OswiecimMMM Poludnia & Puchar Ziemi Oswiecimskiej
24.85(Z)2015-09-11OswiecimV Puchar im. Krystyny Mydlarz
Wyniki w sezonie 2014/2015:
51.77(V)2015-04-24KrakowPuchar Krakowa 2015
55.89(N)2015-04-10OswiecimMistrzostwa Polski Novice & Mlodziezowiec 2015
28.44(Z)2015-03-27OpoleMistrzostwa Polski Mlodzikow 2015
31.57(Z)2015-03-14Cieszyn5. Piastowski Piruet 2015
33.02(Z)2015-03-06WarsawMiniEuropa 2015
33.45(Z)2015-02-21DebicaPuchar Debicy 2015
63.80(V)2015-02-12Krynica-ZdrojOgolnopolska Olimpiada Mlodziezy 2015
29.33(Z)2015-01-07TorunMentor Nestle Nesquik Torun Cup 2015
53.42(V)2014-12-13OswiecimMiedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow
56.16(V)2014-11-28OswiecimII eliminacje do OOM
24.97(Z)2014-11-15Katowice-JanowI eliminacje do Pucharu Polski Mlodzikow
51.51(V)2014-10-03Katowice-NikiszowiecI eliminacje do OOM
49.60(V)2014-09-19OswiecimZawody Otwarcia Sezonu 2014/2015
Wyniki w sezonie 2013/2014:
24.18(Z)2014-04-12KrakowPuchar Krakowa 2014
48.11(V)2014-03-22CieszynPiastowski Piruet 2014
26.05(Z)2014-03-13LodzPuchar Lodzi 2014
16.79(Z)2014-03-07OswiecimMistrzostwa Polski Mlodzikow 2014
23.39(Z)2014-02-01DebicaPuchar Debicy 2014
23.75(Z)2014-01-18OpoleOpolska Lyzwa 2014
24.03(Z)2013-12-05LodzZawody Mikolajkowe 2013
43.14(V)2013-11-29OswiecimIII eliminacje do OOM
23.50(Z)2013-11-22Katowice-NikiszII eliminacje do PPM
22.64(Z)2013-10-12OswiecimMiedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow
43.02(V)2013-10-04Katowice-NikiszI Eliminacje do OOM
36.44(V)2013-09-06OswiecimIII Puchar im. Krystyny Mydlarz
Wyniki w sezonie 2012/2013:
24.10(R)2013-03-21LodzMemorial Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz 2013
22.74(Z)2013-03-16CieszynPiastowski Piruet 2013
23.06(R)2013-03-08ElblagMistrzostwa Polski Mlodzikow 2013
25.52(R)2013-02-23DebicaPuchar Debicy 2013
24.48(R)2013-01-10TorunMentor Nestle Nesquik Torun Cup 2013
22.28(R)2012-12-02Katowice-JanowII eliminacje do PPM
17.87(R)2012-10-26OswiecimMiedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow
B - Klasa brązowa   |   R - Klasa srebrna   |   Z - Klasa złota   |   V - Novice Advance   |   J - Klasa junior   |   S - Klasa senior
<< Powrót © PZŁF