PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Zdobyte klasy sportowe w sezonie 2016/2017

Data Nazwisko i imie Klub sportowy Zdobyta klasa Zawody na ktrych zdobyta klasa Miasto
2016-09-09 Alicja REJMENT MKS Axel Toruń Klasa złota Puchar Mazowsza 2016 Warszawa
2016-09-09 Celina SUDNIK ŁTŁF Łódź Klasa junior Puchar Mazowsza 2016 Warszawa
2016-09-09 Kornel WITKOWSKI ŁTŁF Łódź Klasa junior Puchar Mazowsza 2016 Warszawa
2016-10-21 Amelia WITKOWSKA MKS Axel Toruń Klasa brązowa MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Sophie HERMANN Klasa brązowa MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Ryszard SIUDEK MKS Axel Toruń Klasa brązowa MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Karolina WITT GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Klaudia FABICH ŁTŁF Łódź Klasa srebrna MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Laura OZIEMSKA ŁTŁF Łódź Klasa srebrna MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Nina WISNIEWSKA FSA Warsaw Klasa złota MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Barbara GERTRUDA FSA Warsaw Klasa złota MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Karina KOZINSKA MKŁ Łódź Klasa złota MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Julia RECLAF GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Maja KRZYSIAK GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Nina MALCZEWSKA FSA Warsaw Klasa novice MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-21 Lucyna OKHREM UKŁF Ochota Warszawa Klasa junior MMM - Polnoc Lodzka Lyzwa 2016 Lodz
2016-10-28 Lena SIEDLARZ KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Anna CZECH UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Lucja LABUS UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Aleksandra MUSIAL UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Marta PRZEBIERALA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Gabriela ZIELENIEWSKA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Amelia WITKOWSKA MKS Axel Toruń Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Samantha ODBIERZYCHLEB UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Ryszard SIUDEK MKS Axel Toruń Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Jan MILBALER Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Aleksander DOMAGALA Klasa brązowa Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Krystyna JAWORSKA KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Natalia KASZOWSKA KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Malgorzata GORSTKA UKŁ Spin Katowice Klasa srebrna Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Natalia RADECKA UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Aleksandra JANIKOWSKA UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Julia MASLAK UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Katarzyna KOSNIEWSKA UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Dariusz SIEDLARZ KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Iwona DRELICH UIKŁF Piruette Opole Klasa złota Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Joanna SNIEZEK UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Krystian GEREGA UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Gabriela PAULICZEK KŁF Lajkonik Kraków Klasa novice Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Paulina GUCWA UIKŁF Piruette Opole Klasa novice Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-10-28 Aleksandra MEDELA UKŁF Unia Oświęcim Klasa novice Puchar Prezydenta Miasta Katowice Katowice - Nikiszowiec
2016-12-09 Nicola ADAMCZYK UKŁF Unia Oświęcim Klasa junior Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Paulina MARKOWICZ GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Julia KRZYZANOWSKA GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa novice Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Rozalia MALINA UKŁ Spin Katowice Klasa novice Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Tatiana KASPRZYK UKŁ Spin Katowice Klasa novice Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Julia MASLAK UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Zuzanna GUMULA KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Anna ZIELINSKA UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Nikola STROKOSZ Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Samantha ODBIERZYCHLEB UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Anna CZECH UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Agata NAKONIECZNY UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Gabriela ZIELENIEWSKA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Aleksandra MUSIAL UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Amelia WITKOWSKA MKS Axel Toruń Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Lucja LABUS UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-09 Jan MILBALER Klasa brązowa Puchar Ziemi Oswiecimskiej 2016 Oswiecim
2016-12-01 Anna CZECH UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Lucja LABUS UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Marta PRZEBIERALA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Gabriela ZIELENIEWSKA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Nikola STROKOSZ Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Antonina GLOWACZ Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Jan MILBALER Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Ryszard SIUDEK MKS Axel Toruń Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Aleksander DOMAGALA Klasa brązowa X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Sonia SIMANIUKSZTYS GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Marcelina OLENDER GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Julia DOMAGALSKA KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Julia MASLAK UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Patrycja NOWINSKA MKŁ Łódź Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Zuzanna TYRANSKA MKŁ Łódź Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Aurelia ANTCZAK MKŁ Łódź Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Mariia KHILOBOK Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Kira BOCHARNIKOVA Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 August SOBCZAK UKŁF Ochota Warszawa Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Ian ZEMLIAKOV Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Michal WIECZOREK ŁTŁF Łódź Klasa srebrna X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Nadia GLOWCZEWSKA GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Barbara MARTINELLO FSA Warsaw Klasa złota X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2016-12-01 Marcin SYPNIEWSKI MKŁ Łódź Klasa junior X Zawody Mikolajkowe 2016 Lodz
2017-01-15 Aleksander DOMAGALA Klasa brązowa Interclub Mentor Cup 2017 Torun
2017-01-15 Witktoria WISNIEWSKA Klasa srebrna Interclub Mentor Cup 2017 Torun
2017-01-26 Rita JANOWSKA Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Lena SIEDLARZ KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Maria MAJKUT Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Nikola STROKOSZ Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Michalina BUCZEK UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Anna CZECH UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Martyna HOLEWIK Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Lucja LABUS UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Aleksandra MUSIAL UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Marta PRZEBIERALA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Gabriela ZIELENIEWSKA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Agata NAKONIECZNY UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Karolina TRESZCZYNSKA UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Anna ZIELINSKA UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Natalia GORCZOWSKA KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Julita BLONIARZ UKŁ Spin Katowice Klasa srebrna Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Julia ZUKOWSKA MKŁ Łódź Klasa srebrna Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Julia OSTOJSKA MUKS Euro6 Warszawa Klasa srebrna Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Jagna MASLAK UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Oksana SWIATKOWSKA KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Karolina WAREC MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Natalia ROSA MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Natalia KOLODZIEJCZYK UKS Szóstka Elbląg Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Maria JANKOWSKA UKS Szóstka Elbląg Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Magdalena SZATKA UKŁ Spin Katowice Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Julia GIERSZEWSKA UKS Szóstka Elbląg Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Julia POLNIUK MUKS Euro6 Warszawa Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Inez NOSAL UKŁF Unia Oświęcim Klasa złota Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Zofia GRZEGORZEWSKA MKŁ Łódź Klasa novice Krysztalowy Dzban Krynicy-Zdroju Krynica-Zdroj
2017-01-26 Yahor KHLAPKOU MUKS Euro6 Warszawa Klasa junior Mistrzostwa Polski Juniorow 2017 Krynica-Zdroj
2017-02-03 Magdalena NAWROCKA Klasa brązowa MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Maria MAJKUT Klasa brązowa MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Nikola STROKOSZ Klasa brązowa MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Matylda KOMASINSKA ŁTŁF Łódź Klasa srebrna MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Amelia SZYMANSKA UKŁF Ochota Warszawa Klasa srebrna MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Pola KWIATKOWSKA MUKS Euro6 Warszawa Klasa srebrna MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Marcelina OLENDER GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Michal WIECZOREK ŁTŁF Łódź Klasa srebrna MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 August SOBCZAK UKŁF Ochota Warszawa Klasa srebrna MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Zuzanna WNUK UKS Szóstka Elbląg Klasa złota MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Nela BURDALSKA GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa złota MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Pavel KLIMIN MKŁ Łódź Klasa złota MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-03 Oliwia STROKOSZ FSA Warsaw Klasa novice MMM Polnoc; Puchar Gdanska Gdansk
2017-02-11 Nikola STROKOSZ Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Anna CZECH UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Lucja LABUS UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Aleksandra MUSIAL UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Marta PRZEBIERALA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Gabriela ZIELENIEWSKA UKŁ Spin Katowice Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Martyna HOLEWIK Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Anna ZIELINSKA UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Samantha ODBIERZYCHLEB UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Paulina MASIOR UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Lena SIEDLARZ KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Rita JANOWSKA Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Jan MILBALER Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Jakub GAWEDA Klasa brązowa Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Bozena SZYMANSKA UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Julita BLONIARZ UKŁ Spin Katowice Klasa srebrna Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Zuzanna DABROWSKA UKŁ Spin Katowice Klasa srebrna Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-11 Oliwia KASZOWSKA KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa złota Puchar Debicy 2017 Debica
2017-02-24 Rita JANOWSKA Klasa brązowa Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow; Zawody No Oswiecim
2017-02-24 Amelia FIC Klasa brązowa Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow; Zawody No Oswiecim
2017-02-24 Jan MILBALER Klasa brązowa Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow; Zawody No Oswiecim
2017-02-24 Aleksander DOMAGALA Klasa brązowa Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow; Zawody No Oswiecim
2017-02-24 Kamila CHMIELEWSKA UKŁ Spin Katowice Klasa novice Miedzywojewodzkie Mistrzostwa Mlodzikow; Zawody No Oswiecim
2017-03-03 Maria MAJKUT Klasa brązowa Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Magdalena NAWROCKA Klasa brązowa Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Nikola STROKOSZ Klasa brązowa Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Dorota KONIECZNA Klasa srebrna Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Jakub JANICKI GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Antoni SZYMANSKI UKŁF Ochota Warszawa Klasa srebrna Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Maciej OSINSKI MKS Axel Toruń Klasa srebrna Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Angelika KNAP KŁF Lajkonik Kraków Klasa novice Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Paulina HRYNIEWICZ UIKŁF Piruette Opole Klasa junior Mini Europa 2017 Warsaw
2016-12-15 Ihor REZNICHENKO Klasa senior Four National Championships 2017 Katowice
2016-12-15 Coco Colette KAMINSKI Klasa senior Four National Championships 2017 Katowice
2016-11-17 Colette Coco KAMINSKI Klasa senior ISU CS Warsaw Cup 2016 Warsaw
2017-03-03 Maria MAJKUT Klasa brązowa Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Magdalena NAWROCKA Klasa brązowa Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Nikola STROKOSZ Klasa brązowa Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Dorota KONIECZNA Klasa srebrna Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-03 Antoni SZYMANSKI UKŁF Ochota Warszawa Klasa srebrna Mini Europa 2017 Warsaw
2017-03-18 Julia SLOBODZIAN Klasa brązowa 6. Piastowski Piruet Cieszyn
2017-03-18 Amelia FIC Klasa brązowa 6. Piastowski Piruet Cieszyn
2017-03-18 Martyna HOLEWIK Klasa brązowa 6. Piastowski Piruet Cieszyn
2017-03-18 Jakub GAWEDA Klasa brązowa 6. Piastowski Piruet Cieszyn
2017-03-18 Lena SIEDLARZ KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna 6. Piastowski Piruet Cieszyn
2017-03-18 Zofia HEROK UKŁ Spin Katowice Klasa srebrna 6. Piastowski Piruet Cieszyn
2017-03-18 Nikola ADAMCZYK Klasa novice 6. Piastowski Piruet Cieszyn
2017-03-08 Maria MAJKUT Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Nikola STROKOSZ Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Amelia FIC Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Antonina GLOWACZ Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Magdalena NAWROCKA Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Eliza OLEJNICZAK Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Zofia WOYTON-ZAPART Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Rita JANOWSKA Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Szymon KOSLA Klasa brązowa X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Zuzanna NOWAK MKS Axel Toruń Klasa srebrna X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Amelia SZYMANSKA UKŁF Ochota Warszawa Klasa srebrna X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Lena KOPYTOWSKA Klasa srebrna X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Igor LACH MKŁ Łódź Klasa srebrna X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-08 Alicja REJMENT MKS Axel Toruń Klasa novice X Puchar Lodzi Memorial Marii Olszewskiej 2017 Lodz
2017-03-24 Rita JANOWSKA Klasa brązowa Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Nikola SEREDYNSKA Klasa brązowa Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Amelia FIC Klasa brązowa Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Lea WODAUSCH Klasa brązowa Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Kornelia SADLO Klasa brązowa Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Jan MILBALER Klasa brązowa Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Paulina HRYNIEWICZ UIKŁF Piruette Opole Klasa senior Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Natalia LERKA MKŁ Łódź Klasa senior Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Celina SUDNIK ŁTŁF Łódź Klasa senior Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Magdalena ZAWADZKA UKŁ Molo Osiek Oświęcim Klasa senior Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole
2017-03-24 Kornel WITKOWSKI ŁTŁF Łódź Klasa senior Mistrzostwa Polski Mlodzikow i Mlodziezowcow 2017 Opole