PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Klasa Brazowa

Solistki - Klasa Brazowa
Data aktualizacji: 2020-09-11
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 29.00 STROKOSZ Nikola FSA Warszawa Klasa srebrna
2 28.70 ZIELENIEWSKA Gabriela UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
3 27.87 IGNACZAK Nadia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
4 27.76 GRABOWSKA Maja UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna
5 27.21 SUBOCZ Julia UIKŁF Piruette Opole Klasa srebrna
6 26.33 GLOWACZ Antonina GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
7 26.30 LEWANDOWSKA Kaja MKS Axel Toruń Klasa srebrna
8 25.71 WODAUSCH Lea KS EDGE SA Katowice Klasa srebrna
9 25.54 BARTOSIK-CIBOR Gabriela FSA Warszawa Klasa brązowa
10 24.67 BEDNAREK Wiktoria ŁTŁF Łódź Klasa srebrna
11 24.48 SOSNIOK Sabina UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
12 23.87 MUSIAL Aleksandra UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
13 23.40 BESARAB Sofiia UKŁF Ochota Warszawa brak licencji
14 23.34 KORBUT Mishel KS EDGE SA Katowice brak licencji
15 23.32 MROZEK Wanda KS Cieszyn Klasa srebrna
16 23.18 STOLARCZYK Izabela MKŁ Łódź Klasa srebrna
17 23.12 BUCZEK Michalina KS EDGE SA Sosnowiec Klasa srebrna
18 22.72 PAWLOWSKA Alicja GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
19 22.46 KACZYNSKA Nadia UKŁF Spin Katowice brak licencji
20 22.43 CHYRKINA Waleryia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
21 22.31 MANIECKA Michalina MKS Axel Toruń Klasa srebrna
22 22.19 ZAREBA Gaja KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna
23 22.11 JANOWSKA Rita KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna
24 21.93 SADLO Kornelia KS Cieszyn Klasa srebrna
25 21.86 GRABKA Natasza KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna
26 21.80 DZIUBINSKA Emilia GKS Stoczniowiec Gdańsk brak licencji
27 21.71 MASIOR Paulina UKŁF Unia Oświęcim brak licencji
28 21.27 NAKONIECZNY Agata UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
29 21.24 KEDZIERSKA Wanda MKŁ Łódź Klasa srebrna
30 21.00 LABUS Lucja UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
31 20.81 GRZESLO Julia ŁKS Soła Oświęcim Klasa srebrna
32 20.78 HOLA Hanna UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
33 20.22 STARZYK Antonia UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
34 19.80 SPLAWSKA Magdalena MKŁ Łódź Klasa srebrna
35 19.72 JARCO Julia KS Cieszyn Klasa brązowa
36 19.41 TRESZCZYNSKA Karolina ŁKS Soła Oświęcim brak licencji
37 19.28 MACIESZA Julia ŁKS Soła Oświęcim brak licencji
38 19.13 MATZKEIT Helene MKS Axel Toruń Klasa srebrna
39 19.06 PLACZEK Malgorzata UIKŁF Piruette Opole Klasa brązowa
40 19.03 LIPINSKA Alicja UKS Szóstka Elbląg brak licencji
41 18.96 ZIELINSKA Wiktoria MUKS Euro6 Warszawa Klasa brązowa
42 18.86 KOLNIAK Liwia UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
43 18.84 KANTOCH Julita GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa brązowa
44 18.32 KOVSHOVA Alisa UKŁF Ochota Warszawa brak licencji
45 18.26 KLESZCZ Antonina UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
46 17.96 ZAJAC Zofia UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
47 17.83 FIGUS Jagoda PKŁF Zwyrtany Klasa srebrna
48 17.81 ZUREK Natalia UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
49 17.80 KWARCIAK Milena MKS Axel Toruń brak licencji
50 17.49 IGNACZAK Lena GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
51 17.32 KAPICA Zofia MKS Axel Toruń brak licencji
52 17.29 NOWAK Anna UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
53 17.21 KOLODZIEJ Julia ŁKS Soła Oświęcim Klasa brązowa
54 17.20 TANSKA Lena KS EDGE SA Katowice Klasa brązowa
55 17.07 ZIENTEK Zuzanna UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
56 17.05 JANIK Katarzyna UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
57 17.04 MUSIAL Alicja UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
58 17.03 GUMULA Magdalena KŁF Lajkonik Kraków Klasa srebrna
59 16.99 KRAKOWCZYK Kalina UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
60 16.91 MICHALAK Alicja UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
61 16.67 KMIECIK Alicja KS EDGE SA Katowice Klasa srebrna
62 16.50 CYRAN Malgorzata KŁF Lajkonik Kraków Klasa brązowa
63 16.15 JAKUBIEC Noemi UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
64 16.08 BUCHCZYK Anastazja UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
65 15.37 SEREDYNSKA Nikola KŁF Biellmann Krynica-Zdrój brak licencji
66 14.89 STANEK Emilia KŁF Lajkonik Kraków Klasa brązowa
67 14.82 BEJERSKA Dominika UKS Szóstka Elbląg brak licencji
68 14.64 SZUBINSKA Hanna FSA Warszawa Weryfikacja klasy
69 14.06 WITKOWSKA Antonina UKS Szóstka Elbląg brak licencji
70 13.40 CYGAN Kamila KŁF Lajkonik Kraków Klasa brązowa
71 12.55 KWESTARZ Karolina FSA Warszawa Weryfikacja klasy
72 12.09 BUJOCZEK Milena KS EDGE SA Katowice Klasa brązowa
73 11.68 SIENKAN Antonina FSA Warszawa brak licencji
74 11.60 PIECZYK Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
75 11.38 GUBEK Noemi PKŁF Zwyrtany Weryfikacja klasy
76 9.90 RYAN Megan KŁF Lajkonik Kraków Weryfikacja klasy
77 7.45 KOLODZIEJCZYK Izabela MUKS Euro6 Warszawa brak licencji