PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Ranking zawodników - Solistki - Klasa Brazowa

Solistki - Klasa Brazowa
Data aktualizacji: 2020-10-08
Rank. Pts. Nazwisko i imię Klub sportowy Klasa sportowa
1 28.44 TKACZOWA Wiktoria UKŁF Ochota Warszawa Klasa brązowa
2 28.22 BARTOSIK-CIBOR Gabriela FSA Warszawa Klasa brązowa
3 26.64 CHYRKINA Waleryia GKS Stoczniowiec Gdańsk Klasa srebrna
4 24.37 NAKONIECZNY Agata UKŁF Unia Oświęcim Klasa srebrna
5 24.06 JARCO Julia KS Cieszyn Klasa brązowa
6 24.00 KORBUT Mishel KS EDGE SA Katowice brak licencji
7 23.78 GRZESLO Julia ŁKS Soła Oświęcim Klasa srebrna
8 22.59 BILLEWICZ Aleksandra KS EDGE SA Katowice Klasa brązowa
9 22.37 BOLEK Amelia ŁKS Soła Oświęcim Klasa brązowa
10 21.98 STARZYK Antonia UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
11 21.12 CYRAN Malgorzata KŁF Lajkonik Kraków Klasa brązowa
12 20.74 KWARCIAK Milena MKS Axel Toruń Klasa brązowa
13 20.49 BUCHCZYK Anastazja UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
14 20.04 GARUS Edyta UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
15 20.03 STANEK Emilia KS EDGE SA Katowice Klasa brązowa
16 19.90 LIPINSKA Alicja UKS Szóstka Elbląg Klasa brązowa
17 19.84 BOJARSKA Katarzyna MKS Axel Toruń Klasa brązowa
18 19.58 PLACZEK Malgorzata UIKŁF Piruette Opole Klasa brązowa
19 19.55 ZAJAC Zofia UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
20 19.50 KLESZCZ Antonina UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
21 19.19 GOZDZIEWSKA Julia UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
22 19.19 ZUREK Natalia UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
23 19.18 KOVSHOVA Alisa UKŁF Ochota Warszawa brak licencji
24 18.61 JAKUBIEC Noemi UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
25 18.10 KRAKOWCZYK Kalina UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
26 18.02 SEREDYNSKA Nikola KŁF Biellmann Krynica-Zdrój Klasa srebrna
27 17.86 KAPICA Zofia MKS Axel Toruń brak licencji
28 17.74 JANIK Katarzyna UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
29 17.58 MUSIAL Alicja UKŁF Spin Katowice Klasa srebrna
30 17.45 OKSINSKA Lucja UKŁF Ochota Warszawa Klasa brązowa
31 17.09 ZIENTEK Zuzanna UKŁF Spin Katowice Klasa brązowa
32 16.12 GRISHKO Inessa ŁTŁF Łódź Weryfikacja klasy
33 16.02 SZUBINSKA Hanna FSA Warszawa Weryfikacja klasy
34 16.01 PAWLOWSKA Aleksandra TKŁ Ice Paradise Brak klasy
35 15.36 WITKOWSKA Antonina UKS Szóstka Elbląg Klasa brązowa
36 15.25 GLIBOWSKA Lena KS EDGE SA Katowice Weryfikacja klasy
37 14.39 KWESTARZ Karolina FSA Warszawa Weryfikacja klasy
38 13.72 BUJOCZEK Milena KS EDGE SA Katowice Klasa brązowa
39 12.84 PIECZYK Emilia UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
40 12.57 JASIELSKA Alicja KŁF Lajkonik Kraków Weryfikacja klasy
41 11.85 GUBEK Noemi PKŁF Zwyrtany Klasa brązowa
42 11.34 DOMALEWSKA Mila UKŁF Ochota Warszawa brak licencji
43 10.55 PYZOWSKA Jowita PKŁF Zwyrtany Weryfikacja klasy
44 10.48 TREPIS Amelia UKŁF Unia Oświęcim Weryfikacja klasy
45 10.35 RYSZKA Gabriela UKŁF Unia Oświęcim Klasa brązowa
46 9.78 REJMER Sara FSA Warszawa brak licencji
47 9.01 JANKOWSKA Julia UKŁF Unia Oświęcim Weryfikacja klasy
48 5.57 BARAN Zuzanna UKŁF Unia Oświęcim Weryfikacja klasy
49 4.51 HOYDAHL Annika AŁF Gdańsk brak licencji
50 4.23 OSTAPCZUK Anna PKŁF Zwyrtany Weryfikacja klasy